راه اندازی فروشگاه اینترنتی + بک لینک وبلاگی

راه اندازی فروشگاه اینترنتی مهم است ولی بک لینک گرفتن بعد از راه اندازی فروشگاه مهم تر است ! بک لینک وبلاگی برای فروشگاه اینترنتی همان‌طور که از نامش پیداست به لینک فروشگاه شما در وبلاگ‌ها گفته می‌شود که به نوعی sub domain برای دامنه‌های اصلی یعنی همان سرویس‌های وبلاگی‌دهی هستند.بک لینک تنها و بهترین راه موفقیت شما و افزایش فروش است.راه اندازی فروشگاه اینترنتی تنها بخشی از کار شما است و گرفتن بک لینک برای فروشگاه تان بخش مهم و اصلی کار است.

راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی بدون بک لینک کاری تقریبا بی فایده است

راه اندازی فروشگاه با بک لینک

معیارهای سنجش کیفیت وبلاگ‌ها:

پیچ آتوریتی: با منسوخ شدن پیج رنک پیج اتوریتی معیار سنجش اعتبار و قدرت یک وبلاگ هست، برای بدست اوردن اتوریتی یک وبلاگ از سایتهایی مانند moz.com می توانید استفاده کنید .آتوریتی عددی بین صفر تا صد است هر چی این عدد به صد نزدیکتر باشد اعتبار وبلاگ بیشتر است.

تعداد بازدید: خوشبختانه در ایران وبلاگ‌های خوبی از نظر بازدید داریم. شاید تا به حال متوجه این موضوع نشده‌اید زیرا بسیاری از این وبلاگ‌ها از این وبلاگ‌ها از دامنه‌های جدیدی استفاده می‌کنند و از sub domain بودن، بیرون آمده‌اند.

محتوای وبلاگ‌ها: یکی از مهم‌ترین معیارهای سنجش است. وبلاگی که محتوای اختصاصی و با ارزش تولید می‌کند بیش‌تر می‌تواند به شما بازدید هدفمند بدهد. واضح است که وبلاگ‌های دانلود فیلم، آهنگ و غیره، جزو دسته‌های با کیفیت نیستند زیرا به دلیل نبود امکان آپلود فایل در وبلاگ‌ها، بیش‌تر لینک‌های آن‌ها خارجی، دزدی و مطالبشان کپی شده است.

عمر وبلاگ: هرچه وبلاگ قدیمی‌تر باشد ارزش بیشتری دارد. عمر یک وبلاگ را با مراجعه به بخش آرشیو وبلاگ می‌توانید مشاهده کنید. (اولین پست آن در چه تاریخی ارسال شده است؟)

وجود وبلاگ موردنظر در سرچ کلمات کلیدی موردنظر شما: در این نوع بک لینک‌گیری اهمتی ندارد که وبلاگ موردنظر چه مقدار بازدید یا بک لینک دارد. مهم این است که وقتی کلمه کلیدی و مربوط به سایت خود را جست‌وجو می‌کنید، وبلاگ در صفحه نتایج موجود باشد.

روش گرفتن بک لینک از وبلاگ‌ها:
برخی از افراد تصور می‌کنند که اگر تبادلی انجام دهند، موجب کاهش ارزش سایت خودشان می‌شود. این موضوع را در نظر بگیرید که تبادل کردن بهتر از نداشتن آن بک لینک است. هم‌چنین وبلاگی برای تبادل پیدا کنید که رتبه‌اش با سایت شما برابری کند.
تبادل یا خرید از مدیر وبلاگ: معمولا در وبلاگ‌های پربازدید یک بخش با عنوان تبلیغات ایجاد شده است.
شرکت در انجمن‌ها وبلاگ (مخصوص رزبلاگ)
شرکت در بحث‌ها و گفتگوها (مخصوص بلاگ دات آی آر)
خرید بک لینک از شرکت‌های ارائه دهنده ابزار و قالب‌های وبلاگی،

برخی از بزرگترین این شرکت‌ها:
Avazak.ir
Pichak.net

همین حالا در فروشگاه ساز هشت فروشگاه خود را راه اندازی کنید ولی بک لینک را فراموش نکنید